Hakkımızda - Makro Örme San. ve Tic. A.Ş.

HAKKIMIZDA

Makro Örme A.Ş. piyasanın önde gelen firmalarının ortak girişimleri ile 2016 yılında kurulmuş olup konusunda 30 senelik tecrübe sahiplerini birleştirmiştir. Çözgülü örmelerimiz Karl Mayer’in son teknoloji makinaları ile üretilmektedir. Kumaşlarımızı anti bakteriyel, suya dayanıklı, su itici, yanmazlık gibi özellikler ile üretebilir ve arzu edilen her renk boya, terbiye işlemi yapılabilmektedir.

Özel ve dünya çapında beğenilen spor ayakkabıları için Saya tasarımları yapmaktayız. Bunu yapabilmemizi sağlayan en güncel bilgisayar programları ve bunlarla ilgili gördüğümüz eğitimlerden yararlanılmaktadır. Sentetik, Recycle, Floş, Polyester (düz/renkli), Nylon ve çeşitli yüksek kalite iplikler kullanarak,

Spor ayakkabı, çanta, iç giyim, yatak, spor giyim ve konfeksiyon sektörleri için
Airmesh (Spacer)
File Çeşitleri
Lycralı / Lycrasız Tül
Lycralı / Lycrasız Kadife
Döşemelik
vs. kumaşlar üretilmektedir.

İstek üzerine elektronik makinalarımız ile numune ve seri üretim çalışması yapılmaktadır. Daha önce görmediğiniz veya sizin isteklerinize özel, sınır tanımayan desenler oluşturmak bizim farkımız her geçen gün ilerlememizin ve gelişmemizin en büyük nedenidir. Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize son derece özel ve beklentilerin üzerinde talep edilen kumaşları / sayaları üreterek sunabilmekteyiz.

  • Fabrikamız - Makro Örme A.Ş.
  • Fabrikamız - Makro Örme A.Ş.
  • Fabrikamız - Makro Örme A.Ş.
F